گالری تصاویر
پیوندهای مهم
  • پورتال امام خمینی
  • دفتر مقام معظم رهبری
  • ریاست جمهوری
  • معاونت امور مجلس
  • نقشه جامع علمی کشور
  • Ministry of Science, Research and Technology
  • صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی کشور
اخبار > دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با تیم ملی فوتسال کشورمان


  چاپ        ارسال به دوست

سفر تیم ملی فوتسال جمهوری اسلامی ایران به باکو

دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با تیم ملی فوتسال کشورمان

جواد جهانگیرزاده، سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو روز چهارشنبه مورخ 4/11/96 پس از تماشای دیدار دوستانه و تدارکاتی میان تیم ملی فوتسال کشورمان و تیم ملی فوتسال جمهوری آذربایجان با اعضاء و کادر فنی تیم ملی فوتسال کشورمان دیدار و برای آنها در مسابقات جام ملت های آسیایی در کشور چین، آرزوی موفقیت نمود.

سید محمد کاظم ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان نیز با تشکر از حضور سفیر و تماشگران پر شور ایرانی در محل برگزاری مسابقه، از مساعدت ها و اقدام سریع فدراسیون فوتبال جمهوری آذربایجان برای برگزاری این دو دیدار نیز ابراز قدردانی نمود و گفت: این دو بازی می تواند تاثیر بسزایی برای کسب مقام قهرمانی ما در رقابت های جام ملت های آسیا داشته باشد.

تیم ملی فوتسال کشورمان، چهار شنبه شب در دومین بازی دوستانه خود با تیم ملی جمهوری آذربایجان این مسابقه را با نتیجه چهار بر یک برد. نخستین بازی دوستانه دو تیم دیروز با نتیجه مساوی 3 بر 3 برگزار شده بود.

در خصوص برگزاری این دو بازی، ژوزه آلسیو سرمربی برزیلی تیم ملی فوتسال جمهوری آذربایجان به خبرنگار ایرنا گفت: تیم ملی ایران در دو بازی دوستانه در باکو از نظر فنی بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت. در این مسابقات شاهد بازی با سرعت بازیکنان ایرانی شدیم و به همین دلیل است که آنها صاحب مقام سوم جام جهانی هستند.

سید محمد کاظم ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی ایران نیز ضمن ابرار رضایت از سطح آمادگی بازی کنان کشورمان ، گفت: دردومین بازی دوستانه در باکو بازیکنان ما توانستند یک بازی هماهنگ تری را به نمایش بگذارند

وی افزود: در این دو بازی دوستانه تقریبا 90 درصد از بازیکنان اصلی تیم ملی حضور داشتند و 70 درصد ترکیب فعلی تیم ملی متشکل از بازیکنانی است که برنده مقام سوم جام جهانی و بقیه 30 درصد نیز جوانان مستعد هستند

سید محمد کاظم ناظم الشریعه، یکی از هدف عمده برگزاری این بازی های دوستانه ایجاد هماهنگی لازم میان ملی پوشان کشورمان و نیز انتخاب بهترین بازیکنان برای رقابت های جام ملت های آسیا در چین را عنوان کرد.

 


١٨:٣١ - 1396/11/28    /    شماره : ٥٠٠٩٩٧    /    تعداد نمایش : ٤٧خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران